PARTIDOS FIN DE SEMANA 17 E 18 DE XANEIRO LIGA NACIONAL E AUTONÓMICA

Horarios para este  próximo fin de semana.

Os partidos de cadete e xuvenil masculino aprazados para o día 08 de febreiro.

CLICKEA NA CATEGORÍA PARA ACCEDER AO TORNEO

 

[table id=1 /]

 

 

Lugo, España

PARTIDOS 10 Y 11 DE XANEIRO

LOCAL

VISITANTE

DIA – HORA

LUGAR

SLM EMEVÉ CÁCERES SÁBADO  18:00 PABELLÓN MUNICIPAL LUGO
SLF EMEVÉ AVARCA DE MENORCA SÁBADO 20:00 PABELLÓN MUNICIPAL  LUGO
2ªA M ASESORES VILA CASTRO EMEVÉ DOMINGO 11:30 PABELLÓN PACO PAZ  OURENSE
2ªA F CALDARIA VOLEY OURENSE EMEVÉ DOMINGO 11:30 PABELLÓN PACO PAZ  OURENSE
2ªB F SAN SADURNIÑO EMEVÉ Sábado a la mañana Horario sin confirmar PABELLÓN MUNICIPAL SANSA
LGJM ASESORES VILA CASTRO EMEVÉ DOMINGO 10:00 PABELLÓN PACO PAZ OURENSE
LGJF VOLEY OURENSE EMEVÉ DOMINGO  10:00 PABELLÓN PACO PAZ DE OURENSE
LGCM ASESORES VILA CASTRO EMEVÉ DOMINGO  11:30 PABELLÓN PACO PAZ DE OURENSE
LGCF VOLEY OURENSE EMEVÉ DOMINGO  11:30 PABELLÓN PACO PAZ  OURENSE
LGIM ASESORES VILA CASTRO EMEVÉ DOMINGO A LAS 10:00 PABELLÓN PACO PAZ DE OURENSE
LGIF VOLEY OURENSE EMEVÉ DOMINGO A LAS 10:00 PABELLÓN PACO PAZ  OURENSE

 

 

Resultados 20-21 Diciembre

INFANTIL FEMENINO

Liceo 3 – Emevé 0

Parciales: 25-6, 25-15, 25-7

LICEO: García, Mesejo, Fernández, Rei, Míguez, Albaiceta, Vázquez, Barros, Otero

EMEVE: García, Barandela, Díaz, Gandoy, Ares, Gómez C, Gómez N, Gude, López, Martínez, Neira, Pena.

CADETE FEMENINO

Liceo 2 – Emevé 3

Parciales: 25-18, 25-15, 23-25, 17-25 y 9-15

LICEO: Regos, Pérez, Fernández, Rey, Fernández, García, Barrios, Vázquez (I), Vázquez

EMEVE: Paula Lorenzo, Ale Gancedo, Raquel Leiras, Julia Paradela , Carla Carreira, Laura Cuadros, Aitana Fernández, Candela Martinez (I), Sofía García (I), María Neira (I)

INFANTIL FEMENINA

Resultado: Zalaeta 0 – C.V. Emevé 3

Parciales: 11-25, 16-25, 19-25

ZALAETA: Carreya, Caballal, Mosquera, Rey, Pérez, Rúa, Castro, Jaudenes, Edreira, Carballeira (A)

EMEVE: García, Gómez, Martines, Gandoy, Ares, Gude, Barandela, Neira, Pena, López, Díaz, Gómez

CADETE MASCULINO

Resultado: Santa María del Mar 1- C.V. Emevé 3

Parciales 25-21/17-25/10-25/20-25

EMEVÉ: Guillermos de Marcos. Álex Pérez, Adrián Román, Manu Ojea, Alberto Vilaboa, Alberto Villar, Pablo Villar (I)

JUVENIL FEMENINA

Zalaeta 3-C.V. Emevé 2

Parciales: 17-25; 25-14; 26-24; 24-26; 15-9

EMEVÉ: Sara Folgueira, Sara A Cortegoso, Andrea Barrasa, Uxía Mourelos, María Rodríguez, Lucía Prol (c), Carmen Saá (c), Alejandra Gancedo (c), Aitana Fernández (c), Carla Carreira (c), Laura Cuadros (c), Paula Lorenzo (c),