Aquí os dejamos algunas fotos del partido del fin de semana del 13 de Diciembre entre el Emevé y el equipo de Cambados. Pinchad en la imagen para acceder al álbum, Espero que os gusten.
Página sobre el Voleibol en Lugo y su cantera.
INFANTIL FEMENINO
Liceo 3 – Emevé 0
Parciales: 25-6, 25-15, 25-7
LICEO: García, Mesejo, Fernández, Rei, Míguez, Albaiceta, Vázquez, Barros, Otero
EMEVE: García, Barandela, Díaz, Gandoy, Ares, Gómez C, Gómez N, Gude, López, Martínez, Neira, Pena.
CADETE FEMENINO
Liceo 2 – Emevé 3
Parciales: 25-18, 25-15, 23-25, 17-25 y 9-15
LICEO: Regos, Pérez, Fernández, Rey, Fernández, García, Barrios, Vázquez (I), Vázquez
EMEVE: Paula Lorenzo, Ale Gancedo, Raquel Leiras, Julia Paradela , Carla Carreira, Laura Cuadros, Aitana Fernández, Candela Martinez (I), Sofía García (I), María Neira (I)
INFANTIL FEMENINA
Resultado: Zalaeta 0 – C.V. Emevé 3
Parciales: 11-25, 16-25, 19-25
ZALAETA: Carreya, Caballal, Mosquera, Rey, Pérez, Rúa, Castro, Jaudenes, Edreira, Carballeira (A)
EMEVE: García, Gómez, Martines, Gandoy, Ares, Gude, Barandela, Neira, Pena, López, Díaz, Gómez
CADETE MASCULINO
Resultado: Santa María del Mar 1- C.V. Emevé 3
Parciales 25-21/17-25/10-25/20-25
EMEVÉ: Guillermos de Marcos. Álex Pérez, Adrián Román, Manu Ojea, Alberto Vilaboa, Alberto Villar, Pablo Villar (I)
JUVENIL FEMENINA
Zalaeta 3-C.V. Emevé 2
Parciales: 17-25; 25-14; 26-24; 24-26; 15-9
EMEVÉ: Sara Folgueira, Sara A Cortegoso, Andrea Barrasa, Uxía Mourelos, María Rodríguez, Lucía Prol (c), Carmen Saá (c), Alejandra Gancedo (c), Aitana Fernández (c), Carla Carreira (c), Laura Cuadros (c), Paula Lorenzo (c),
C.V. Emeve 3 – Calasancias 2
EMEVE: García, Gómez, Martínez A, Martínez C, López, Gude, Gómez P, Gandoy, Barandela, Díaz, Ares, Neira.
INFANTIL MASCULINO
Emeve: 3 – Calasancias: 2
CADETE FEMININO
EMEVE: Prol, Leiras, Pego, Vázquez, Lorenzo, Carreira, Gancedo, Saa, Fernández, García, Cuadros, Gómez
Calasancias
CADETE MASCULINO
C.V. EMEVE 3 – Calasancias 0
Parciales: 25-17, 25-18, 25-22
EMEVE: De Marcos, Armesto, Pérez, Román, Ojea, Villar, Vilaboa, Villa, (I), Folgueira (I), Fernández (I), Villar (I).
Calasancias: Hermida, Chaves, Fariña, Nayorga, Pajuelo, Santos, Varela, Bugarín (I), Rivera (I)
XUVENIL FEMININO
C.V. Emeve 3 – Calasancias 0
Parciales: 25-14, 25-13 y 25-18
Emeve: Folgueira, Mourelos, Barrasa, Araujo, Rodríguez A, Rodríguez M, Fernández, Lorenzo, Saa, Carreira, Gancedo, Prol.
Calasancias: Doria, Santiago, Salgueiro, Calda, de la Fuente, Domínguez, Patiño, Piquer, Reverte (I), Souto (I)
XUVENIL MASCULINO
C.V. EMEVE 3 – CALASANCIAS 1
Parciales: 23-25, 25-17, 25-19, 25-21
EMEVE: López, Bustos, Regueiro, Rodríguez, Núñez, Blanco, Gómez, Bugidos M, Bugidos A, De Marcos, Pérez, Román
Calasancias: García, Vázquez N, Otero, Rodriguez, Respino, Prieto, Pérez, Queiro, Páramo, Viñas, Vázquez D, Hermida
PARTIDOS DO FIN DE SEMANA DO 15 Y 16 DE NOVEMBRO EN LIGAS NACIONAIS E AUTONÓMICAS
LOCAL | VISITANTE | DIA – HORA | PAVILLÓN | |
SLM | EMEVÉ | CAI TERUEL | SÁBADO – 18:00 | PAVILLÓN MUNICIPAL |
SLF | EMEVÉ | HARO RIOJA VOLEY | SÁBADO – 20:00 | PAVILLÓN MUNICIPAL |
2ªA F | EMEVÉ | CALASANCIAS CORUÑA | DOMINGO 13:00 | CASA DO DEPORTE LUGO |
2ªB F | EMEVÉ | CALASANCIAS CORUÑA | DOMINGO 13:00 | CASA DO DEPORTE LUGO |
LGJM | EMEVÉ | CALASANCIAS CORUÑA | DOMINGO 13:00 | CASA DO DEPORTE LUGO |
LGJF | EMEVÉ | CALASANCIAS CORUÑA | DOMINGO 10:00 | CASA DO DEPORTE LUGO |
LGCM | EMEVÉ | CALASANCIAS CORUÑA | DOMINGO 11:30 | CASA DO DEPORTE LUGO |
LGCF | EMEVÉ | CALASANCIAS CORUÑA | DOMINGO 11:30 | CASA DO DEPORTE LUGO |
LGIM | EMEVÉ | CALASANCIAS CORUÑA | DOMINGO 10:00 | CASA DO DEPORTE LUGO |
LGIF | EMEVÉ | CALASANCIAS CORUÑA | DOMINGO 10:00 | CASA DO DEPORTE LUGO |
NOTA* RECORDA QUE PODES CONSULTAR TODOS OS RESULTADOS ACCEDENDO Á PÁXINA DESTA WEB ·COMPETICIÓNS»