PARTIDOS FIN DE SEMANA 17 E 18 DE XANEIRO LIGA NACIONAL E AUTONÓMICA

Horarios para este  próximo fin de semana.

Os partidos de cadete e xuvenil masculino aprazados para o día 08 de febreiro.

CLICKEA NA CATEGORÍA PARA ACCEDER AO TORNEO

 

[table id=1 /]

 

 

Lugo, España

ENCONTROS FIN DE SEMANA DO 25 DE OUTOUBRO

HORARIOS DO PRÓXIMO FIN DE SEMANA

Sábado 25 de Octubre en Casa do Deporte de Lugo

A las 10:00
Cadete masculino – Emevé vs Narón Volea
Cadete femenino – Emevé vs CVP Alianza Española Seguros SL
A las 11:30
2ªA masculino – Emevé vs CVP Gomez Lor Multiopticas
Juvenil femenino – Emevé vs CVP Alianza Española Seguros SL
Infantil femenino – Emevé vs CVP Gomez Lor Multiopticas
A las 13:00
2ªA femenino – Emevé vs CVP Alianza Española Seguros SL
2ªB femenino – Emevé vs Aldebarán Sansadurniño
SORTE A TODOS/AS

RESULTADOS PRIMEIRA XORNADA LIGAS AUTONÓMICAS

Infantil masculino:
Emeve: Folgueira, Villar P, Fernandez, Villa, Negro, Villar R, Héctor Neira, Leiras.
Asesores Vila Castro (ourense): Iglesias, Padron, Veloso, Cid, Curras,
Rodriguez, Vazquez.
Ganador Emeve 3-1, 25-19,25-16,18-25 y 25-12

Infantil femenino:
Emeve: Gomez S, María Neira, Garcia, Martinez C, Ares, Martinez C, Ares, Martinez
V, Gude, Gandoy, Barandela, Pena, Gomez P, Lopez.
Asesores Vila Castro: Fernandez, Lopez, Lanzos, Barreira, Losada, Gonzalez,
Rey-stolle
Ganador Emeve: 3-0, 25-17, 25-22, 27-25

Cadete: masculino:
Emeve: de Marco, Villar P, Armesto, Ojea, Roman, Villar A, Vilaboa, Perez,
Folgueira.
Asesores V.C.: Novoa, Canton, Iglesias, Padron, cid, Rodriguez, Veloso,
Curras
Ganador: 3-0, 25-11, 25-23, 25-10

Cadete femenino
Emeve: Prol, Leiras, Lorenzo, fernandez, Cuadros, Gancedo, Saa, Carreira,
Neira, Garcia, Gomez, Pego
Asesores V.C.: Gonzalez, Gonzalez I, Coello, Gonzalez V, Alonso, Lopez,
Lopez L, Barreira, Losada Fernandez
Ganador: Emeve 3-0, 25-7, 25-17, 25-14

Juvenil masculino
Emeve: Gomez, Armesto, Bugidos P, Nuñez, Rodriguez, Regueira, Bugidos A,
Perez, De Marcos, Roman
Asesores V.C.: Mendez, Conde, Paz, Varela, Gonzalez, Garcia, Dasiva,
Canton, Novoa
Ganador: Asesores 3-2, 25-19, 25-21, 24-26, 19-25 y 15-13
Juvenil femenina
Emeve: Folgueira, Mourelos, Barrasa, Rodriguez A, Araujo, Rodriguez M,
Carreira, saa, Gancedo, fernandez, Lorenzo, Prol
Asesores: Giraldez, Gonzalez, Coello, Oliveira, Giraldez, Dasilva, mariño,
Gonzalez, lopez, Lopez, Alonso Gonzalez.
Ganador: Emeve 3-1, 24-26, 25-20, 25-15, 25-22

2A masculina
Emeve: Valle J, Perez, Garcia, Valle J, Bustos, Valle L, Regueiro,
Rodriguez, Nuñez, Gomez, Villa
Asesores: Prada, Conde, De Francisco, Trillo, Dasilva, Garcia, Gonzalez,
Varela, Paz, Mendez, Canton
Ganador: Emeve: 3-0. 25-18, 25-23, 25-17

2A femenina
Emeve: Chao, Fuertes, Rodriguez, Lojo, Cortegoso, Leiro, Rodriguez A,
Rodriguez F, Santeiro.
Asesores: Outeiro, Rodriguez, Mariño, Gonzalez, Dasilva, Giraldez T,
Giraldez G, Oliveira, Lopez
Ganador Asesores: 25-13, 25-12, 25-22

 

HORARIOS LIGAS GALLEGAS 12 OCTUBRE

HORARIOS  DE LOS ENCUENTROS Y LUGAR DE JUEGO.

Domingo 12 de Octubre en Casa do Deporte de Lugo.(Avda. Infanta Elena)

10.00 Horas

Cadete Masculino 
Emevé – Asesores Vila Castro
Cadete Femenino
Emevé – Voley Ourense

11:30 Horas

Juvenil Masculino
Emevé – Asesores Vila Castro
Juvenil Femenino 
Emevé – Voley Ourense
Infantil Femenino 
Emevé – Voley Ourense

13:00 Horas

2ªMasculina
Emevé – Asesores Vila Castro
2ªFemenina 
Emevé – Caldaria Voley Ourense
Infantil Masculino
Emevé – Asesores Vila Castro

Suerte a todos/as

Si quieres más información pincha aquí