PARTIDOS FIN DE SEMANA 17 E 18 DE XANEIRO LIGA NACIONAL E AUTONÓMICA

Horarios para este  próximo fin de semana.

Os partidos de cadete e xuvenil masculino aprazados para o día 08 de febreiro.

CLICKEA NA CATEGORÍA PARA ACCEDER AO TORNEO

 

[table id=1 /]

 

 

Lugo, España

Domingo 11 de Enero

Comienza la segunda vuelta de la liga con pleno de victorias del Emevé de Lugo en su visita a Ourense. Los equipos femenino y masculino de las categorías juvenil, cadete e infantil del Club Voleibol Emevé de Lugo ganaron sus encuentros disputados este fin de semana ante el Ascensores Vila Castro de Ourense.

 JUVENIL FEMENINO

Ourense 0-  Emevé 3

Parciales: 24-26, 22-25, 19-25

Ourense: Giráldez, Mariño, Dasilva, Giráldez I, González, Caiviera, Estatúlez

Emevé: Folgueira, Mourelos, Araujo, Rodríguez A, Rodríguez M, Lorenzo, Gancedo, Fernández, Saa, Carreira.

 

INFANTIL FEMENINO

Ourense 2 – Emevé 3

Parciales: 25-20, 25-18, 21-25, 22-25 y 9-25

Ourense: Losada, Carreira, López, Lanzós, Pérez, González, Carnero, Fernández

Emeve: Díaz, Gandoy, Ares, Neira, Pena, Barandela, Gómez C, Gómez N, Martínez, Gude, López

CADETE FEMENINO

Ourense 0 – Emevé 3

Parciales: 13-25, 21-25, 17-25

Ourense: González, Cueto, Alonso, López, González, López, Losada, Fernández, Barrera

Emevé: Lorenzo, Gancedo, Carreira, Fernández, Saa, Cuadros, Vázquez, García, Martínez, Gómez, Gude, Neira.

 

JUVENIL MASCULINO

Ourense: 2 – Emevé 3

Parciales: 26-24, 19-25, 19-25, 25-21, 10-15

Ourense Ascensores Vila Castro: Méndez, Conde, Paz, Varela, González, García, Dasiva, Cantón, Novoa.

Emevé: Núñez, Bustos, Bugidos P, Gómez, Armesto, Regueiro, Blanco, Rodríguez, Román, de Marcos y Pérez.

CADETE MASCULINO

Ourense 0 – Emevé 3

Parciales: 10-25, 5-25, 12-25

Ourense Ascensores Vila Castro: Novoa, Cantón, Rodríguez, Santos, Iglesias, González, Losada, Fernández, Martínez, Veloso.

Emevé: Marcos, Armesto, Pérez, Román, Villar, Folgueira, Fernández, Villar, Vilaboa, Ojea

INFANTIL MASCULINO

Ourense 0 – Emevé 3

Parciales: 11-25, 9-25, 11-25

PARTIDOS 10 Y 11 DE XANEIRO

LOCAL

VISITANTE

DIA – HORA

LUGAR

SLM EMEVÉ CÁCERES SÁBADO  18:00 PABELLÓN MUNICIPAL LUGO
SLF EMEVÉ AVARCA DE MENORCA SÁBADO 20:00 PABELLÓN MUNICIPAL  LUGO
2ªA M ASESORES VILA CASTRO EMEVÉ DOMINGO 11:30 PABELLÓN PACO PAZ  OURENSE
2ªA F CALDARIA VOLEY OURENSE EMEVÉ DOMINGO 11:30 PABELLÓN PACO PAZ  OURENSE
2ªB F SAN SADURNIÑO EMEVÉ Sábado a la mañana Horario sin confirmar PABELLÓN MUNICIPAL SANSA
LGJM ASESORES VILA CASTRO EMEVÉ DOMINGO 10:00 PABELLÓN PACO PAZ OURENSE
LGJF VOLEY OURENSE EMEVÉ DOMINGO  10:00 PABELLÓN PACO PAZ DE OURENSE
LGCM ASESORES VILA CASTRO EMEVÉ DOMINGO  11:30 PABELLÓN PACO PAZ DE OURENSE
LGCF VOLEY OURENSE EMEVÉ DOMINGO  11:30 PABELLÓN PACO PAZ  OURENSE
LGIM ASESORES VILA CASTRO EMEVÉ DOMINGO A LAS 10:00 PABELLÓN PACO PAZ DE OURENSE
LGIF VOLEY OURENSE EMEVÉ DOMINGO A LAS 10:00 PABELLÓN PACO PAZ  OURENSE